وضعیت هوای کابل

لیست پرواز ها

اوقات شرعی کابل

اذان صبح 5:31 ق-ظ
طلوع آفتاب 6:59 ق-ظ
اذان ظهر 12:30 ب-ظ
اذان عصر 3:29 ب-ظ
اذان مغرب 5:10 ب-ظ
اذان خفتن 6:37 ب-ظ

نرخ اسعار امروز

1 دالر 75.4495 افغانی
1 یورو 86.7136 افغانی
1 درهم 20.6114 افغانی
1 تومان 0.0074 افغانی
1 کلدار 0.5409 افغانی
1 هندی 1.0716 افغانی

روزنامه های کابل

اعلامیۀ شاروالی‌کابل:

دستفروشان، متشبثین کوچک شهری اند که بخش مهمی از اقتصاد شهرکابل را تشکیل میدهند. شاروالی‌کابل، مسولیت دارد تا زمینه اشتغال این متشبثین محترم را در جاهای مناسب شهر مساعد نماید تا آنها بتوانند کسب و کار شان را بصورت عادی ادامه دهند.   
اما از آنجا که این متشبثین ما طی پانزده سال گذشته بصورت نامنظم و پراگنده در هر طرف شهر مستقر گردیده و از طرفی هم باعث ایجاد مشکلات بر روی جاده‌های شهر گردیده اند، شاروالی‌کابل برای اولین بار برای تنظیم و مدیریت درست دستفروشان، یک برنامه عملی را رویدست گرفت که از یکطرف باعث ثبات و رونق بیشتر در کسب و کار این هموطنان ما می‌گردد و از طرف دیگر مشکلات عابرین بر روی جاده‌ها را مرفوع می‌سازد.
ایجاد یک طرزالعمل معیاری برای مدیریت دستفروشان، شناسایی محلات جدید برای دستفروشان در هر ناحیه و سروی دست‌فروشان از جمله فعالیت‌هایی اند که از یک‌سال بدینسو توسط شاروالی‌کابل انجام یافته و اینک کار عملی تطبیق این برنامه را آغاز کرده‌ایم که در ساحات مختلف از جمله پل باغ عمومی، میرویس میدان و سرای شمالی کار جمع‌آوری و تنظیم دست‌فروشان در آن شروع شده است و خوشبختانه دستفروشان ما در ساحات متذکره از این طرح استقبال و با شاروالی‌کابل همکاری کرده اند.
اما اخیرا بدنبال آغاز این برنامه مهم در شهر عده‌ای از افراد با سوء استفاده از نام معلولین و دست‌فروشان ما دست به بعضی فعالیت‌های اعتراضی بمنظور توقف و ناکام سازی این برنامه زده اند.
ما برای شهروندان کابل اطمینان می‌دهیم که این طرح را با جدیت عملی می‌سازیم و به هیچ کسی اجازه نمی‌دهیم که مانع تطبیق این پروسه بزرگ مردمی شده و باعث تداوم ازدحام و بی نظمی در سطح شهر گردد.