وضعیت هوای کابل

لیست پرواز ها

اوقات شرعی کابل

اذان صبح 4:00 ق-ظ
طلوع آفتاب 5:00 ق-ظ
اذان ظهر 12:20 ب-ظ
اذان عصر 3:40 ب-ظ
اذان مغرب 5:40 ب-ظ
اذان خفتن 7:00 ب-ظ

نرخ اسعار امروز

1 دالر 76.0920 افغانی
1 یورو 87.9841 افغانی
1 درهم 20.4917 افغانی
1 تومان 0.0061 افغانی
1 کلدار 0.5751 افغانی
1 هندی 1.0475 افغانی

روزنامه های کابل

پیام شاروال کابل به شهروندان شریف شهر کابل

کار مشترک و هماهنگ میان مردم و شاروالی در ارایه خدمت گذاری به شهروندان از اصول اساسی مدیریت شهری است که آرزوی رسیدن به یک شهر توسعه یافته و پایدار را از تصور به حقیقت مبدل می کند و این شمایید که منحیث شهروندان خوب، خویشتن را مسوول امورات زیبایی و بهبود شهر خویش دانسته و از هر گونه بی توجهی در قبال شهر تان دسشت بردار شوید تا با مساعی مشترک با شاروالی، شهری زیبا و دلپسند داشته باشیم.
من منحیث خدمتگذار شما در این سمت، نه تنها به فکر ارایه و عرضه خدمات همه جانبه برای همه شهریان کابل هستم بلکه خیال داشتن شهر زیبا و بهتر از همه شهرهای دیگر را نیز در سر می پروانم. که این خیال به دور از تحقق نیست اگر صادقانه با هم دست دهیم به زودی شهری زیبا و پایدار خواهیم داشت.
نهاد های مسوول، با درک تلاش های شبانه روزی مسوولان شاروالی کابل هر از گاهی از کار کرد های این اداره ستایش می کنند و با تقدیم تقدیر نامه ها به نحوی ما را تشویق می نمایند تا بیشتر از پیش مصدر خدمت واقع شویم.
اخیرا شورای مرکزی اتحادیه صنفی افغانستان، با توجه به خدمات و تلاش های شاروالی کابل، این اداره را مورد تقدیر قرار داده است و این در واقع بیانگر آنست که شما در کنار مسوولان شهرخویش ایستاده اید تا این گونه تقدیر نامه ها برای رهبری این نهاد تقدیم می شود اما لازم است خاطر نشان کنم که تقدیر سرپرست شاروالی کابل از سوی هر نهادی، بیانگر مفهوم موفقیت مردم در کار هماهنگی با شاروالی کابل می باشد. ما نقش همه شهریان محترم کابل را در موفقیت های خویش شریک می دانیم.