وضعیت هوای کابل

لیست پرواز ها

اوقات شرعی کابل

اذان صبح 5:31 ق-ظ
طلوع آفتاب 6:59 ق-ظ
اذان ظهر 12:30 ب-ظ
اذان عصر 3:29 ب-ظ
اذان مغرب 5:10 ب-ظ
اذان خفتن 6:37 ب-ظ

نرخ اسعار امروز

1 دالر 75.4806 افغانی
1 یورو 86.3125 افغانی
1 درهم 20.6313 افغانی
1 تومان 0.0074 افغانی
1 کلدار 0.5404 افغانی
1 هندی 1.0697 افغانی

روزنامه های کابل

پیام شاروال کابل به شهروندان شریف شهرکابل

کار مشترک و هماهنگ میان مردم و شاروالی در ارایه خدمت‌گذاری به شهروندان از اصول اساسی مدیریت شهری است که آرزوی رسیدن به یک شهر توسعه یافته و پایدار را از تصور به حقیقت مبدل می‌کند و این شمایید که منحیث شهروندان خوب خویشتن را مسوول امورات زیبایی و بهبود شهر خویش دانسته و از هر گونه بی توجهی در قبال شهر تان دست بردار شوید تا با مساعی مشترک با شاروالی، شهری زیبا و دلپسند داشته باشیم.
من منحیث خدمتگذار شما در این سمت نه تنها به فکر ارایه و عرضه خدمات همه جانبه برای همه شهریان کابل هستم بلکه خیال داشتن شهر زیبا و بهتر از همه شهرهای دیگر را نیز در سر می‌پروانم. که این خیال به دور از تحقق نیست اگر صادقانه با هم‌دست دهیم به زودی شهری زیبا و پایدار خواهیم داشت.
نهادهای مسوول با درک تلاش‌های شبانه روزی مسوولان شاروالی‌کابل هر از گاهی از کارکردهای این اداره ستایش می‌کنند و با تقدیم تقدیرنامه‌ها به نحوی ما را تشویق می‌نمایند تا بیشتر از پیش مصدر خدمت واقع شویم.
اخیرا شورای مرکزی اتحادیه صنفی افغانستان با توجه به خدمات و تلاش‌های شاروالی‌کابل این اداره را مورد تقدیر قرار داده است و این در واقع بیانگر آنست که شما در کنار مسوولان شهر خویش ایستاده اید تا این‌گونه تقدیرنامه‌ها برای رهبری این نهاد تقدیم می‌شود اما لازم است خاطر نشان کنم که تقدیر سرپرست شاروالی‌کابل از سوی هر نهادی بیانگر مفهوم موفقیت مردم در کار هماهنگی با شاروالی‌کابل می‌باشد؛ ما نقش همه شهریان محترم کابل را در موفقیت‌های خویش شریک می‌دانیم.