وضعیت هوای کابل

لیست پرواز ها

اوقات شرعی کابل

اذان صبح 3:50 ق-ظ
طلوع آفتاب 5:00 ق-ظ
اذان ظهر 1:00 ب-ظ
اذان عصر 4:50 ب-ظ
اذان مغرب 7:00 ب-ظ
اذان خفتن 8:00 ب-ظ

نرخ اسعار امروز

1 دالر 71.91 افغانی
1 یورو 76.80 افغانی
1 درهم 19.43 افغانی
1 تومان 1.23 افغانی
1 کلدار 255 افغانی
1 هندی 850 افغانی

روزنامه های کابل

ورکشاپ منع آزار واذیت زنان در شاروالی کابل برگزارشد

ورکشاپ منع آزار و اذیت زنان، به هدف مصونیت محیط سالم کاری و مراعات کردن قواعد اخلاقی در معینیت تخنیکی و ساختمانی شاروالی کابل تدویر یافت.

درین ورکشاپ محمد صدیق صاحبزی معین امور تخنیکی و ساختمانی شاروالی کابل که اشتراک ورزیده بود، پیرامون ایجاد مصوونیت های اخلاقی و کاری میان همکاران قشر مرد و زن در بخش های مختلف شاروالی کابل صحبت نموده گفت: رهبری شاروالی کابل تعهد در ایجاد فضای مصوون کاری برای زنان جدیت و قاطعیت کامل داشته که برگزای همچو ورکشاپ ها می تواند در تحقق فرهنگ سالم اداری یاری رسانیده و ما را به اهداف ما که همانا آبادی شهر و رشد افکار و استعداد های زنان می باشد، نایل گرداند.

همین طور مشاور امور زنان مقام شاروالی کابل خاطرنشان کرد که اشتراک مسوولان و کارکنان این اداره، درهمچو ورکشاپ ها، الزامی بوده که پس از این، با افراد بد اخلاق و بد رویه، براساس قواعد و اصول اداری دولت، برخورد قانونی صورت خواهد گرفت. 

بالترتیب آمر جندر شاروالی کابل، برنامه های این اداره را در تحقق نظم اداری و اخلاقیات فردی و اجتماعی در پیوند بر برگزای ورکشاپ های آگهی دهی منع آذار و اذیت زنان در خصوص فضای کاری مناسب در شاروالی کابل و همچنان بسته های معلوماتی که در برگیرندۀ وضاحت بند های قانون منع آزار و اذیت زنان آماده گردیده بود، برای حاضرین این ورکشاپ پیشکش کرد.