وضعیت هوای کابل

لیست پرواز ها

اوقات شرعی کابل

اذان صبح 3:30 ق-ظ
طلوع آفتاب 4:41 ق-ظ
اذان ظهر 1:00 ب-ظ
اذان عصر 4:50 ب-ظ
اذان مغرب 7:15 ب-ظ
اذان خفتن 8:45 ب-ظ

نرخ اسعار امروز

1 دالر 71.09 افغانی
1 یورو 76.24 افغانی
1 درهم 19.33 افغانی
1 تومان 1.200 افغانی
1 کلدار 255 افغانی
1 هندی 820.50 افغانی

روزنامه های کابل

سرپرست شاروالی کابل با رئیس سازمان شهروندان جهانی ملاقات نمود


پوهنیار عبدالله حبیب زی سرپرست شاروالی کابل، مورخ ۲۰حوت سال ۱۳۹۵ با آقای داکتر کواک رئیس سازمان شهروندان جهانی WCO  در دفتر کار اش دیدار و ملاقات نمود
در این ملاقات جانبین، روی برگزاری دوازدهمین کنفرانس راه ابریشم که قرار است در ماه سپتامبر و یا اکتوبر سال روان میلادی در شهر کابل برگزار گردد، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.


سرپرست شاروالی کابل در این ملاقات طی صحبتی، پیرامون ارزش های تاریخی و اقتصادی مسیر راه ابریشم به خصوص افغانستان و پایتخت(کابل) یاد آورشده گفت: شهر کابل افتخار دارد میزبان چنین کنفرانس تاریخی و بین المللی باشد  و در زمینه آماده گی های هرچه لازم را برای میزبانی از اشتراک کننده گان این کنفرانس روی دست خواهد گرفت. سرپرست شاروالی کابل این کنفرانس را نقطه عطف میان جوامع دول ها عنوان نمود. بعداً رئیس کمیته هماهنگی برگزاری کنفرانس راه ابریشم، ضمن ابراز تشکری از مهمان نوازی افغانان، پیرامون نقاط استراتیژیکی این خط ترانسپورتی مهم دنیا از لحاظ ارزش های تاریخی و تجارتی کشور های مسیر آن، صحبت نموده افزود: افغانستان مهم ترین و با ارزشترین خط مرکزی مسیر راه ابریشم بوده، با ایجاد و احیای مجدد این خط ترانسپورتی بین المللی، در رشد و توسعه افغانستان تغییرات چشمگیر رونما خواهد گردید. در اخیراین نشست جانبین، روی مواد بحث شونده و چگونگی آن کنفرانس به تصامیم لازم رسیدند. آقای داکتر کواک همچنان بخاطر هماهنگی های هرچه بهتر برگزاری این کنفرانس با رئیس جمهورغنی، معین وزارت خارجه کشور و داکتر همایون قیومی مشاور ارشد رئیس جمهور در امور زیربنا و ساختمان نیز دیدار و ملاقات های جدا گانه نموده است.